Partneři školy

Ve školním roce 2012/13 došlo k razantnímu zvýšení úsilí o vzájemnou spolupráci SPŠ se závody, podniky a firmami nejen ze strany vedení SPŠ, ale také ze strany podniků.

Partnerem školy se již ve školním roce 2010/2011 stala energetická společnost - Skupina ČEZ . Kromě finančních příspěvků na chod a vybavení školy mohou naši žáci využívat exkurze do závodů firmy ČEZ, zajímavé besedy či účast na projektech, jako je např. projekt Jaderná maturita nebo Energetická maturita.

V současné době má naše škola uzavřenu smlouvu o vzájemné spolupráci se čtyřiceti podniky, závody, firmami a vysokými školami či univerzitami . Jsou to (seřazeno chronologicky podle data při podpisu smlouvy):

ČEZ, a. s., Praha

Česká pošta, s. p., Praha

Fakulta výrobních technologií a managementu UJEP Ústí nad Labem

Fakulta dopravní ČVUT Praha

FESTO, s. r. o., Praha

KS KOLBENSCHMIDT Czech Republic, a. s., Ústí nad Labem

HKS – CZ, s. r. o., Litoměřice

UNIPETROL DOPRAVA, s. r. o., Litvínov

AMiT, s. r. o., Praha

CHVALIS, s.r.o., Hoštka

CHVALIS, s. r. o., Hoštka

Moravské přístroje, a. s., Zlín

PIERBURG, s. r. o., Ústí nad Labem

Fakulta elektrotechnická ČVUT Praha

Dopravní podnik města Ústí nad Labem

2JCP Račice – Štětí

LOVOCHEMIE, a. s., Lovosice

Přírodovědecká fakulta UJEP Ústí nad Labem

Kabelovna Děčín Podmokly, s. r. o.

KDP Assembly, s. r. o., Děčín

SKF CZ, a. s.

TYMA CZ, s. r. o., Trmice

Správa železniční dopravní cesty, Praha, s. o.

Glencore Grain Czech s. r. o.

Chart Ferox a. s.

Trescal s. r. o.

HTEEC Service s. r. o.

INELSEV Group, a. s.

Stanley Black & Decker, s. r. o.

ZDEMAR Ústí nad Labem s. r. o.

ZDEMAR Spedition a. s.

ZDEMAR Transport a. s.

SYPKOM Spedition s. r. o.

B ENERGY s. r. o.

ZDEMAR Poland s. r. o.

ETZPOWER, s. r. o.

AZ Jeřáby, s. r. o.

NTD group a. s.

ELMO Schoř, s. r. o.

KONE Industrial - koncern, s. r. o., Ústí nad Labem

HENNLICH s. r. o., Litoměřice

 

V roce 2013 jsme obdrželi čestný titul „Fakultní škola Fakulty elektrotechniky ČVUT Praha“. V roce 2015 se pak mezi naše fakultní školy zařadily Fakulta výrobních technologií a managementu a Přírodovědecká fakulta UJEP.

Všechny smlouvy jsou mezi oběma právními subjekty uzavřeny na delší časové horizonty a zabývají se především vzájemnou spoluprací vedoucí zejména ke zkvalitnění výchovně-vzdělávacího procesu na škole, dále se jedná o realizaci odborných vzdělávacích kurzů pro pracovníky smluvních podniků, sponzorování školy v oblasti materiální i finanční, rozšiřování odborného vzdělávání pedagogických pracovníků školy, využití prostorů školy včetně sportovišť pro externí akce závodů a podniků apod. Ve smlouvách s fakultami je navíc obsažena vzájemná pomoc při realizaci výuky a navrhování témat k vypracování bakalářských a diplomových prací.

Kromě těchto smluvních podniků, závodů, firem a fakult spolupracuje neformálně naše škola ještě se 173 firmami , na jejichž pracovištích vykonávají žáci naší školy odbornou průběžnou i souvislou výrobní praxi. Jedná se o následující firmy (seřazeno alfabeticky):

  1. 2JCP a. s., Roudnice nad Labem
  2. AGC Flat Glass Czech, a. s., Dubí
  3. AGRI Libochovice, a. s.
  4. AIR Plus, spol. s r. o., Modlany
  5. Alb FORMING spol. s r. o., Telnice
  6. Alena MOUČKOVÁ, účetní poradce, Trmice
  7. ALL PROFI kamery, zabezpečení, Dolní Němčí
  8. Ami Com Teplice, s. r. o.
  9. Antonín Novotný - Opravy silničních vozidel, Hostěnice
  10. APO, s. r. o., Ústí nad Labem
  11. AQUA S.P.P., s. r. o., Litoměřice
  12. ARMAX s. r. o. Ústí n. L.
  13. ATLANTIC, reklamní agentura, Ústí n. L.
  14. AUTO B. E. K. s. r. o., Ústí n. L.
  15. AUTO DAKAR, s. r. o., Teplice
  16. AUTO KOPTA s. r. o., Ústí nad Labem
  17. AUTODÍLY ŠPINLER HOLDING, a. s., Ústí n. L.
  18. AUTOKLEMPÍŘSTVÍ JAROSLAV ČERMÁK Ústí n.L.
  19. AUTON CZ, s. r. o., Praha
  20. AUTONIS s. r. o., Chlumec
  21. AUTOOPRAVNA FARKAŠ, Ústí n. L.
  22. AUTOOPRAVNA Jiří Nebeský Praha
  23. AUTOOPRAVNA Jiří Šeda, Chomutov
  24. AUTOOPRAVNA VRBA, Ústí nad Labem
  25. AUTO-PNEUSERVIS Sigmund Martin, Teplice
  26. AUTOSERVIS AUTON, AJK Centrum s. r. o., Ústí n. L.
  27. AutoTrioServis, s. r. o., Ústí n. L.
  28. BEUMERGROUP Czech Republic, a. s., Ústí n. L.
  29. B-M-BETA s. r. o., Roudnice n. L.
  30. bmd a. s., Teplice
  31. Bohušovická mlékárna, a. s., Bohušovice n. O.
  32. CADRE s. r. o., Ústí n. L.
  33. CARDA & spol. v. o. s., Lovosice
  34. CIVO elektromontáže, Teplice
  35. COMFOR STORES a. s., Ústí n. L.
  36. Constellium Extrusions Děčín, s. r. o.
  37. COROLL s. r. o., Hronov
  38. CSS – Centrum sdílených služeb, Ústí nad Labem
  39. Čeps, a. s., Praha
  40. Česká Pošta, s. p. Praha
  41. ČESKÝ ROZHLAS SEVER Ústí n. L.
  42. ČEZ Distribuční služby, s. r. o., Ostrava
  43. ČEZ, a. s., Praha
  44. ČISTÁ AUTA s. r. o., Ústí nad Labem
  45. DABEAM, s. r. o., Ústí n. L.
  46. DAM, s. r. o., Ústí n. L.
  47. DESTRUKCE spol. s. r. o., Liberec
  48. Dopravní podnik města Ústí nad Labem
  49. DRACONIS s. r. o., Praha
  50. DurusEuroCredit s. r. o., Děčín
  51. EasyComp, s. r. o., Děčín
  52. ELEKTRO 3B, s.r.o., Děčín
  53. ELEKTRO Brůna spol. s r. o., Litoměřice
  54. ELEKTROKOMPAKT s. r. o., Ústí n. L.
  55. ELEKTRO-VIOLA, Ústí n. L.
  56. ELZAM BYSTŘANY, s. r. o.
  57. EMCOS, s. r. o., Teplice
  58. ENGO servis, s. r. o., Ostrava - Zábřeh
  59. ERCÉ stavby, s. r. o., Ústí n. L.
  60. ERCOM, s. r. o., Štětí
  61. Eurosys, s. r. o., Litoměřice
  62. Fa Pavel Král - Autoslužby, Litoměřice
  63. FACTOR půjčovna s. r. o., Teplice
  64. František Hoza FH SYSTÉM, Děčín
  65. František Zahrádka - klempířské a lakýrnické práce, Hostovice
  66. Fyzikální ústav AV ČR, Praha
  67. GA Energo technik Plzeň
  68. Gerhard Horejsek spol. s r. o., Stavebniny, Litoměřice
  69. Gerhard Horejsek a spol., Autoservis, Litoměřice
  70. GLANZSTOFF – BOHEMIA s. r. o., Lovosice
  71. GoodMills Česko, a. s., Litoměřice
  72. HAKO plus s. r. o., Ústí nad Labem
  73. HARDWARE PLUS s. r. o., Ústí n. L.
  74. HARKOM, s. r. o., Ústí nad labem
  75. HEJNA, Brozánky, Ústí nad labem
  76. Helmut Böhm - Opravy sil. vozidel, Ústí n. L.
  77. HELUZ cihlářský průmysl v. o. s., Libochovice
  78. HENNLICH s. r. o., Litoměřice
  79. Hudebniny Ústí n. L.
  80. CHEMTEC industry s. r. o., Ústí n. L.
  81. CHVALIS s. r. o., Hoštka
  82. I & C ENERGO a. s., Elektrárny Prunéřov, Kadaň
  83. IMAGINE MEDIA, s. r. o., Ústí n. L.
  84. Ing. Petr Pospíšil, počítačové sítě, Litoměřice
  85. JAKUB, Ústí n. L.
  86. Jan ŽIVNŮSTKA a spol., Litoměřice
  87. Jelínek Holding, s. r. o., Teplice
  88. Johnson Controls Autobaterie spol. s r. o., Česká Lípa
  89. Josef Donoval, montáže a opravy el. zařízení, Litoměřice
  90. Josef URBAN - Opravy motorových vozidel, Velké Chvojno
  91. Kabelovna Děčín Podmokly, s. r. o.
  92. Kamila Kučerová DiS., Libochovice
  93. KAPPA – P, s. r. o., Ústí n. L.
  94. Karel HAINZ, Ústí nad Labem
  95. KLEMENT, a. s., Řehlovice
  96. KOKOŠKA s. r. o., Libochovice
  97. KOPOS Kolín, a.s.
  98. KRAJSKÝ SOUD Ústí n. L.
  99. KS KOLBENSCHMIDT Czech Republic, a. s., Trmice
  100. Ladislav HUSÁK, Ústí n. L.
  101. LAKOPLAST, s. r. o., Trmice
  102. LOSAN s. r. o., Teplice
  103. LOVOCHEMIE, a. s., Lovosice
  104. LUPEKO spol. s r. o., Ústí n. L.
  105. M.BIS, s. r. o., Lovosice
  106. MAGMA SEATING, s. r. o., Chomutov
  107. Marek Churáček, autoservis PVD, Ústí n. L.
  108. Martin Deimling - opravy sil. vozidel, Ústí n. L.
  109. Masarykova ZŠ a MŠ Krupka
  110. Melecs ETS, s. r. o., Teplice
  111. METROPOLNET, a. s., Ústí nad Labem
  112. MILAN HULÍN, Teplice
  113. Milan Kubík – ELMI, Telnice
  114. MILOSLAV KEŠNER - AUTODOPRAVA, Velké Chvojno
  115. Mondi Štětí, a. s.
  116. MOPRO s. o. s., spol. s r. o., Ústí n. L.
  117. MOTEL RYCHTA, Dachová u Hořic v Podkrkonoší
  118. Obuv Jones s. r. o., Praha - Dejvice
  119. OKIM spol. s r. o., AUTOSALON, Libochovice, Ústí nad Labem
  120. P. TOVARA, Ústí n. L.
  121. Petr Král - AUTODOPRAVA, Cvikov
  122. Petr LOPUŠAN, Jílové
  123. Petr Mrázek – ELESTOR, Straškov - Vodochody
  124. PETR PERNER – TOPIZ, s. r. o., Ústí n. L.
  125. Petr ZEDNÍK - Autoopravna, Louny
  126. Pierburg, s. r. o., Ústí nad Labem
  127. PROFITEC, L. Novák, Ústí n. L.
  128. Pro-idea s. r. o., Teplice
  129. Rami electronic s. r. o., Ústí n. L. - Střekov
  130. RANIRAX Systém s. r. o., Praha
  131. RH – Tech s. r. o., Mstišov - Dubí
  132. RICHARD ŠTEKL, Obchodní činnost, Krupka
  133. Roman Hardegger, Chabařovice
  134. Roman Mojžíš - Autodíly, Lovosice
  135. Roman Pařez - Montáž suchých staveb, Teplice
  136. RSC Logistics, logistické družstvo Děčín
  137. Rudolf Lalkovič, opravy SIV, Ústí n. L.
  138. SALTEK s. r. o., Ústí nad Labem
  139. Sauer Žandov, a. s.
  140. SCANIA Czech Republic, s. r. o., Ústí nad Labem
  141. SČA – Severočeská armaturka, spol. s r. o., Ústí nad Labem
  142. Sdružení podnikatelů SPINTEL Ústí n. L.
  143. Severočeská vědecká knihovna Ústí n. L.
  144. SEVEROSTAV, spol. s r. o., Děčín
  145. SCHIEDEL, s. r. o., Teplice
  146. SIMWARE, s. r. o., Ústí n. L.
  147. SOVA PC s. r. o., Ústí n. L.
  148. SPEA – sdružení podnikatelů, Teplice
  149. SpolReg, s. r. o., Ústí nad Labem
  150. Správa železniční dopravní cesty Ústí n. L.
  151. STAVBY 4U s. r. o., Chlumec
  152. TAG Ústí nad Labem, s. r. o.
  153. TECHNICOM, s. r. o., Roudnice n. L.
  154. Tělovýchovná jednota TATRAN, Ústí n. L. - Bukov
  155. Tepelné hospodářství města Ústí n. L., s. r. o.
  156. Teplárna Trmice, a. s.
  157. TETA s. r. o., Ústí n. L.
  158. TOHAMA, Tomáš HAUPTMAN, Litoměřice
  159. Tomáš Vobořil
  160. TOP-auto-LT s. r. o., Litoměřice
  161. TRCZ, s. r. o., Lovosice
  162. TROELL s. r. o., Teplice
  163. UJEP FVTM Ústí n. L.
  164. UJEP Přírodovědecká fakulta Ústí nad Labem
  165. ÚŘAD PRÁCE ČR Ústí n. L.
  166. VÁCLAV ČELUSTKA, servis telekomunikační techniky, Litoměřice
  167. Václav Karfík autoklempířské práce, Lovosice
  168. Václav MARTÍNEK, zednictví, Straškov
  169. Václav Zástěra, opravy motorových vozidel
  170. VAHAŘSTVÍ MGM, Trmice
  171. VANAP - opravy motorových vozidel, Teplice
  172. Vodohospodářské stavby, s. r. o., Teplice
  173. Zbyněk HODYS, montáž el. zař., Litoměřice
  174. ZDENĚK SVOBODA – ELEKTROSLUŽBY, Benešov nad Ploučnicí
  175. ZŠ a ZUŠ Libochovice

Aktuality